Dzieci i młodzież

Moja praca dotyka delikatnych obszarów. Dlatego pod opiniami moich klientów zmieniam nawet imiona

Atmosfera podczas spotkań jest bardzo miła. Pani sposób rozmowy jest taki, że przychodzimy smutni a wychodzimy roześmiani. We wszystkich problemach, z którymi przyszłam, Pani pomogła.Podoba mi się bardzo, że jest Pani wesoła, uśmiechnięta i zawsze pomaga. Dziękuję za rozwiązanie moich problemów.

Angelika 14 lat

Pani sposób prowadzenia rozmowy uważam za bardzo fajny i przyjazny, ponieważ podchodzi Pani do nas z sensem. Umie Pani załagodzić konflikt oraz znaleźć rozwiązanie dla obu stron. Cieszy mnie, że z takim spokojem podchodzi Pani do trudnych sytuacji.

Zuza 14 lat

Myślę, że umie Pani bardzo dobrze wytłumaczyć sytuacje i zachowania innych, popierając to życiowymi przykładami. Pomogła mi Pani w relacjach z tatą, chociaż rozmowa z nim nie zmieniła jego zachowań.  Cenię w Pani doświadczenie i zajmowanie się każdym z osobna. Dziękuję Pani za każdą rozmowę i pomoc.

Emilka 14 lat

Podczas spotkań z Panią jest luźna atmosfera dzięki czemu można normalnie porozmawiać. Pomogła mi Pani w poprawie kontaktów z koleżanką i rozwiązaniu własnych konfliktów. Najbardziej podoba mi się to, że jest Pani otwarta, miła i bardzo sympatyczna. Jak dla mnie nie ma Pani co poprawiać czy zmieniać. Bardzo dużo nam już Pani pomogła. I nie chodzi o to, że tylko mi, ale i całej szkole. Jesteśmy Pani za to wdzięczni i dziękujemy, że zawsze ma Pani dla nas czas. Wszyscy Pani dziękujemy za pomoc.

Agnieszka 14 lat

Bardzo fajnie się z Panią rozmawia. Dzięki tym rozmowom czuję się dobrze. Najważniejsze dla mnie jest to, ze Pani podchodzi Pani do wszystkiego ze spokojem.  Moim zdaniem to nic Pani nie musi zmieniać w sposobie pracy. Potrzebuję Pani pomocy w porozumieniu z rodzicami . Najbardziej cenię w Pani SPOKÓJ.

Artur 10 lat

Ma Pani fajny sposób rozmowy. Lubię do Pani przychodzić i czekam na to. Pomogła mi Pani w dużym stopniu np. mniej gadam na lekcji. Doceniam, że Pani mnie we wszystkim rozumie i według mnie niczego nie potrzebuje Pani ulepszać. Najlepsze jest w Pani ZROZUMIENIE. Po prostu lubię tu przychodzić.

Jaś 11 lat

Ja do pani lubię przychodzić przez to, ze umiem ładniej czytać. Pani mi w tym pomogła. I że mnie pani pochwala. Te ćwiczenia, które robimy są fajne. Moje koleżanki tez by chciały ty przychodzić.

Oliwia 9 lat

Lepiej czytam, nauczyłem się ćwiczyć, lubię tu być. Jedne ćwiczenia są śmieszne. Dziękuję za naukę.

Oskar 9 lat

Dobrze, bardzo dobrze, świetnie. Chciałbym to powtórzyć w następnym roku szkolnym.

Jonasz 8 lat

Pani Joasia uświadomiła nam, że człowiek ma tyle sił, żeby wzbijać się w górę i schodzić w dół.

Czyn jest następstwem myśli i to od nas zależy kim będziemy.

Zagorzała zwolenniczka zdrowego i aktywnego trybu życia.

Uczniowie 3 gimnazjum

Bardzo miła Pani. Bardzo ładna Pani. I ma dobre serce. I LOVE YOU Pani Psycholog

Zuzia i Klaudia 11 lat

NEWSLETTER

ZRÓB Z TWOJEJ RODZINY I ŻYCIA TRAMPOLINĘ DO SZCZĘŚCIA I SAMOREALIZACJI
Już wkrótce pierwsza porcja inspiracji i motywacji prosto na Twoją skrzynkę.

Historie, wywiady, doświadczenia, metody wychowawcze i budowania relacji… wystarczy zapisać się na newsletter.

NEWSLETTER

ZRÓB Z TWOJEJ RODZINY I ŻYCIA TRAMPOLINĘ DO SZCZĘŚCIA I SAMOREALIZACJI
Już wkrótce pierwsza porcja inspiracji i motywacji prosto na Twoją skrzynkę.

Historie, wywiady, doświadczenia, metody wychowawcze i budowania relacji… wystarczy zapisać się na newsletter.