Nauczyciele

Moja praca dotyka delikatnych obszarów. Dlatego pod opiniami moich klientów zmieniam nawet imiona

Jesteś osobą, która bardzo szybko weszła w nasze środowisko. Potrafiłaś w umiejętny sposób zaskarbić sobie zaufanie, zarówno nauczycieli, ja i uczniów. Jesteś osobą otwartą, która wzbudza zaufanie przy pierwszym kontakcie. Podoba mi się sposób w jaki pracujesz: systematycznie, konsekwentnie, z dużym zaangażowaniem. Bardzo jesteś pomocna w sytuacjach, które dla dzieci są trudne – myślę o relacjach z rodzicami lub ich opiekunami, którzy nie zawsze potrafią dobrze pełnić swoje role. Popełniają błędy, które w umiejętny sposób potrafisz pomóc im je rozwiązać.

Maria

Pani Joanna jest osobą komunikatywną. Bez ;problemu nawiązuje serdeczny kontakt z innymi pracownikami szkoły. Posiada bardzo dobre relacje z uczniami. Zyskała ich sympatię. Stwarza swobodne warunki do rozmowy z dziećmi. W mojej pracy pani Joanna, zbierając istotne informacje, pomogła mi zrozumieć zachowanie i trudną sytuację rodzinną ucznia. W warsztacie Pani Joanny doceniam jej profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą i pogodne usposobienie. Da mnie cenne są również wszelkie porady wychowawcze. Pani Joanna dała się poznać jako osoba empatyczna i pełna zaufania.

Małgorzata

Pani Joanna pracowała w szkole jako psycholog szkolny. Od początku moja współpraca z nią układała się dobrze, gdyż Pani Joanna jest osobą otwartą i komunikatywną, z dużą wrażliwością na drugiego człowieka. Korzystałam z pomocy Pani psycholog kilka razy próbując pomóc moim uczniom w rozwiązywaniu ich problemów rodzinnych, rówieśniczych i osobistych. Uczniowie chętnie korzystali z pomocy Pani psycholog, powierzali swoje sprawy wiedząc, że mogą zaufać Pani Joannie. Nie trzeba było długo czekać, by zaczęli korzystać z pomocy Pani psycholog bez mojej zachęty. Po pomoc zwracali się także rodzice moich uczniów. Mogłam również liczyć na kreatywność Pani Joanny, gdy organizowałam Dzień Teatru w szkole. Pani Joanna zorganizowała warsztaty z Panią Agnieszką Różańską aktorką Teatru Nowego w Poznaniu. Doceniam w pracy Pani psycholog to, że jest osobą konkretną, uważną i zdyscyplinowaną. W stosunkowo krótkim czasie udawało się opracować strategię pomocy psychologicznej dla uczniów i wdrożyć ją w życie. Pozytywna było również postawa Pani Joanny –  zawsze wspierająca, taktowna i życzliwa. Pracuję z grupą dzieci, która regularnie potrzebuje wsparcia psychologa, ponieważ wielu z nich ma trudną sytuację rodzinną. Dlatego wsparcie Pani Joanny było pomocne w mojej pracy wychowawcy. Zdecydowanie współpraca z Panią psycholog Joanną usprawniła moją pracę wychowawcy.

Magda

NEWSLETTER

ZRÓB Z TWOJEJ RODZINY I ŻYCIA TRAMPOLINĘ DO SZCZĘŚCIA I SAMOREALIZACJI
Już wkrótce pierwsza porcja inspiracji i motywacji prosto na Twoją skrzynkę.

Historie, wywiady, doświadczenia, metody wychowawcze i budowania relacji… wystarczy zapisać się na newsletter.

NEWSLETTER

ZRÓB Z TWOJEJ RODZINY I ŻYCIA TRAMPOLINĘ DO SZCZĘŚCIA I SAMOREALIZACJI
Już wkrótce pierwsza porcja inspiracji i motywacji prosto na Twoją skrzynkę.

Historie, wywiady, doświadczenia, metody wychowawcze i budowania relacji… wystarczy zapisać się na newsletter.